חברת 2Match היא חברת השמה המתמחה במיון והשמת עובדים  בתחום הסחר הבינלאומי, שרשרת אספקה, לוגיסטיקה ותפעול, שילוח בינלאומי, עמילות מכס, שירות, מכירות ועוד. אנו מספקים שירות של השמת מומחים  ו Outsourcing בתחומים אלו.

אנו ב 2Match מאמינים כי באפשרותינו לקדם אתכם לצעד הבא שלכם ומבטיחים ללוות, לייעץ, לכוון ובעיקר להתאים לכם את המשרה  ו/או את המועמד אשר יובילו אתכם אל המחר…..

 מקצועיות וניסיון

החברה בבעלותן ובניהולן של שרון כהן וסיגלית נביפור סלע, המתמחות ובעלות ניסיון ניהולי ומקצועי של למעלה מ – 20 שנים בתחום הסחר הבינלאומי, בעולמות של משאבי אנוש, שירות, שיווק ומכירות. הנסיון והמקצועיות שנרכשו עם השנים מאפשרים לנו לאתר את המועמדים המוכשרים והאיכותיים ביותר עבור התפקידים המוצעים, ואת אלו שקשה לגייס נדאג להכשיר ולמקצע בהתאם.

 ייחודיות

ייחודה של חברת 2Match ומכאן גם שמה, הינו בניסיון ובהיכרות התחום אשר מאפשר ומבטיח התאמה אופטימלית של המועמד לחברה המגייסת. היכרות עם צרכי השוק, תוך הבנה מלאה של עולמות התוכן, יחד עם למידת והבנת הארגון המגייס – הם אלו אשר מאפשרים לנו להגיע  לתוצאות ההשמה האופטימאליות.

 

מחויבות ושותפות

אנו מציעים שירות מהימן למחפשי עבודה ולמעסיקים.

2Match מחויבים לבצע  עבורך  – המעסיק:

סינון מקצועי וקפדני של המועמדים, פרסום מודעות דרושים, למידת האקלים וה DNA הארגוני והתאמת המועמד הרלוונטי ביותר עבורך.

2Match מחויבים לבצע עבורך – מחפש העבודה:

את הדרך הנוחה, המקצועית והמהירה ביותר לאיתור משרה מתוך המגוון המוצע באתר, הכוונה בכתיבת קורות חיים, הכנה לקראת ראיון עבודה, קליטה בארגון לרבות ייעוץ לקראת חתימת חוזה, התאקלמות וליווי צמוד.

אנו ב 2 Match  רואים עצמנו שותפים עסקיים עבור כלל לקוחותינו ונכונים לעמוד בפני כל האתגרים אשר עומדים בדרך. הצלחת הארגון בגיוס המועמד המתאים ביותר ו/או השמת המועמד, מחפש העבודה  – הינה ההצלחה שלנו!!!

תן למומחיות לחפש עבורך את המשרה שתוביל אותך אל המחר-שלח קו"ח 

צור קשר